Czégai Sport- és Vitorlás Iskola

Vitorlás egyesületünk a Jedi Business Racing Vitorlás Egyesület.
Vitorlás szakosztályunk célja a vitorlázás oktatása, népszerűsítése 12 éves kortól.
Tapasztalt oktatóink évtizedes tapasztalattal rendelkeznek mind a vitorlázás, mind az oktatása terén.
Képzésünk többlépcsős, melyhez bármikor lehet csatlakozni, hiszen mindig a tudásszintnek megfelelő képzést kapnak a jelentkezők.

Egyesületünk munkatársai:

• Czégai Péter

elnök, vitorlásedző, olimpikon, vitorlázó

31 szeres magyar bajnok vitorlázó
    Részt vette a 2004-es athéni olimpián 470-es hajóosztály

Jelenleg is aktív vitorlásversenyző Melges 32, Dragon, X35 hajóosztályokban.

•  Czégai László

vitorlás mesteredző, sokszoros magyar bajnok
Vitorlázók generációi kerültek ki a keze alól.
Számos Olimpikon, Magyar Bajnok nevelőedzője volt pályafutása során.
A 2019-es Kékszalgot nyert Django felékszülését is
segíti.

• Czégai Edina

táborvezető, versenybíró, vitorlázó

Gyerekkora óta vitorlázik, op, cadet, J24, Beneteau 25 hajóosztályokban versenyzett.
Évtizedek óta foglakozik felnőtt oktatással és nyári táborok tartásával, utánpótlás-kiválasztással és versenyszabályok oktatásával.

Várunk Benneteket!
Jó szelet!

Weboldal készítés, szerkesztés | Webbolt bérlés - Sikeres webboltok | Domain regisztráció és tárhely szolgáltatás